Melbourne Australia

Under 14/15 Premiership Teams

2011

Chris Pazianas
Elliot Petritch
Guy Exton
Toby Jardine
Luke Buccheri
Nick Maher
Maddi Croll
Rupert Smith
Dylan Ive
Jordan Campbell
Darcy Campbell
Alex Koffler-Rogers
Paul Loulatzis
Kaleb Alaimo
Nic Chapman
Gary Campbell – Coach

2009

Joe Blakeney
Correy Hubbard
Hamish Johnson
Brendan Maher
Dillian Hubbard
Jaxon Glover
Sam Anglicas
Michael Petritch
Hugo Norris
Ellen Campbell
Darcy Campbell
Jordan Campbell
Nic Chapman
Guy Exton
David Joy – Coach
Gary Campbell  – Coach

2005

1990 Under 15 Division 2 Defeated Caulfield 10 – 0

Steve Bown (Captain)
Adam Barnes
Scott Minniece
Michelle Stewart
Steve Skelton
Tom Stewart
Paul Keisler
Tod Deacon
David White
Brad Blunt
Keith Chamberlain – Coach

1989 Defeated Surrey Park 12 – 10

Travis Croll
Chris Ivanidis
Adrian Slattery
David White
Daniel Keisler
Ross Diggins
David Allan
Adam Barnes
Steven Bown
Tod Deacon
Dale Taggart
George McCracken
Brad Ross *
Luke Stanthorpe *
S. Hammell *
Jeff Campbell – Coach

(* notes Camberwell players)

1973

Paul Brearley
R. Youngson
R. Wenger
Chris Goldie
Rod Ansell
P. Mournellis
Peter Tambakis
Mick Spiers
D. Lambie
Mark Hansen
Kon Mitsopoulos
P. Vasilliadis
Dean Anthony
A. Grant
A. Lambie
Kevin Wight

1972

David Tinsey
I. Robertson
Chris Stamboult
B. Luciano
E. Bologno
J. Lozano
Peter Tambakis
Mick Spiers
D. Daley
Mark Hansen
G. Waugh
Colin Jenkinson
G. Murphy

1968

Kevin Quinn
S. Laube
G. Stevens
Ian Barker
Ian Cash
Norm Haley
Robert Boelen
Chris Willmott
A. Roberts
D. Roberts
R. Armstrong
R. Gillies

1961

Neville Bell (Captain)
Keith Daly
F. Wight
G. Barrett
M. Lambourne
Eric Granger
L. Amy
Don McArthur
David Egan
K. Millard
M. Zerman

1960

Neville Bell (Captain)
N. Williams
F. Wight
G. Barrett
Geoff Page
E. Granger
L. Amy
R. Stanley
L. Jones
Alan Black
R. Price
A. White
M. Zerman
J. Reed

1959

Ron Campbell (Captain)
Alan Turner
K. Wylie
Peter Neilson
G. Morgan
Allan Datson
Geoff Treloar
Peter Strapp
Brian Bell
J. Caseley
Michael Humphreys
H. Dawson
Peter Granger

1958

J. Evans (Captain)
R. Campbell
J. Mazaris
N. McMaster
R. Allington
G. Frith
Geoff Treloar
J. Frost
J. Caseley
K. Thurgood
H. Dawson
R. Garde
J. Tebbutt
P. Granger

1957

R. Daly (Captain)
J. Richardson
John Addison
J. Alaimo
Dennis Chung
C. Pirzas
Arthur Coad
J. Martin
Graeme Minniece
J. Evans
R. Dooley
R. Garde
J. Tebbutt

1956

D. Hinton
J. Andressen
R. Graf
P. Jones
B. Andserson
G. Tate
B.R. Daly
Arthur Coad
G. Coad
E. Byrne
J. Evans
R. Campbell

1954 (Champions)

B. Carney (Captain)
R. Spriggs
B. McNamara
W. Davids
B. O’Halloran
V. Beames
E. McCoy
P. Quinn
V. Martin
W. Beggs
R. Donnellan
P. Culley

1952 (Champions)

Graham Reddaway (Captain)
Revell Free
Edward Jones
R. Evans
N. Hole
G. Webster
B. Martin
M. Waring
R. Webster
K. Jones
R. Ingliss
I. Boswell
W. (Bill) Daw

1951 (Champions)

Tom Mackley (Captain)
Graham Reddaway
Edward Jones
J. Jones
N. Cogger
W. Ingram
K. Jones
R. Ingliss
I. Bosswell
W. (Bill) Daw

1950

Tom Mackley
R. Frawley
Graham Reddaway
T. Webster
J. Taylor
Edward Jones
J. Jones
N. Robinson
N. Cogger
M. Croxford
W. Ingram